ltenrupl
Naujienos
Nuo 2013 m. liepos 1 d. daugiau mokamų kelių Baltarusijoje
Baltarusijoje toliau sėkmingai dirbama ties mokamų kelių tinklo plėtra. Valstybinės institucijos suteikė finansinio atsiskaitymo garantijas Austrijos kompanijai „Kapsch TrafficCom“, kuri įgyvendins pirmąsias dvi elektroninės kelių mokesčio surinkimo sistemos fazes. >>Visos naujienos
Kontaktai
UAB "PSA verslas" P. Lukšio g.7/3 aukš.,
LT-08221, Vilnius Telefonas: +370 698 24420
El. p.: info@psaverslas.lt

Naujienos

Nuo 2013 m. liepos 1 d. daugiau mokamų kelių Baltarusijoje

Baltarusijoje toliau sėkmingai dirbama ties mokamų kelių tinklo plėtra. Valstybinės institucijos suteikė finansinio atsiskaitymo garantijas Austrijos kompanijai „Kapsch TrafficCom“, kuri įgyvendins pirmąsias dvi elektroninės kelių mokesčio surinkimo sistemos fazes.

CargoNEWS jau rašė, kad dauguma kelių jungiančių Minską su apskričių centrais taps mokami. Iš viso planuojama, kad Baltarusijoje atsiras 2,7 tūkst. km. mokamų kelių. Viso projekto vertė sieks apie 267 mln. EUR. iš kurių 158 mln. bus panaudoti per ateinančius keletą metų realizuojant pirmuosius projekto etapus. 
Dalis naujųjų mokamų kelių ruožų pradės veikti 2013 m. liepos 1 d. Mokesčiai bus renkami iš visų transporto priemonių, kurių bendroji masė didesnė nei 3,5 t., o taip pat iš visų lengvųjų automobilių, kurie registruoti ne Muitų sąjungoje.
Austrų pritaikytas sistemos modelis nereikalaus greičio apribojimų, papildomų juostų ar persirikiavimo jose. Nebus jokių transporto srauto trikdžių, tereiks įsigyti mobilų įrenginį, kuris bus talpinamas transporto priemonės kabinoje, o jo pagalba ir bus sumokamas kelių mokestis.
   

atgal

© 2010 UAB "PSA verslas". Visos teises saugomos.